Kuchnia polska po angielsku

Kuchnia polska po angielsku w nowym wydaniu 

Kuchnia polska po angielsku jest rzadko spotykanym zjawiskiem. Anna Hurning to zauważyła i przebyła na ratunek. Jej książki kucharskie opisują tradycyjne polskie przepisy po angielsku. Anna Hurning zaczęła dzielić się swoimi rodzinnymi przepisami w 2015 roku po tym jak zauważyła, że trudno jest znaleźć przepisy na polskie dania w języku angielskim. Rozpoczęła blog o tytule “Polish Your Kitchen”, a dzisiaj, jej firma wydawnicza pod nazwą PYK publikuje i sprzedaje książki na całym świcie.

Pani Anna wydała już trzy książki: “Polish Your Kitchen: A Book of Memories, Christmas Edition” która przedstawia przepisy bożonarodzeniowe, “Polish Your Kitchen: My Family Table”, najbardziej znacząca jej książka, która mówi o tradycyjnych polskich daniach, które serwowane były na jej rodzinnym stole. Najnowszym tomem PYK-a jest “Polish Your Kitchen: A Book of Memories, Easter Edition”, która przedstawia tradycyjne dania Wielkanocne dania.

W 2023 roku, książka “My Family Table” została nagrodzona Srebrnym Medalem Benjamina Franklina,  przez Independent Book Publishers’ Association w Stanach Zjednoczonych, za najlepszą książkę kucharską roku. 

  1. Polish Your Kitchen; My Family Table
  2. Polish Your Kitchen; A Book of Memories, Christmas Edition
  3. Polish Your Kitchen; A Book of Memories, Easter Edition
  4. Coming soon – Polish Your Kitchen; Sweet Traditions 

Książki cieszą się niezmierną popularnością wśród czytelników, i ciągle przyciągają nowych miłośników.

Oto jedna z opinii wydana przez Natalię Mętrak-Ruda, znaną doktorka kulturoznawstwa, tłumaczkę, dziennikarkę kulinarną oraz autorkę, która wypowiedziała się na temat działalności i książki Anny Hurning:

“Anna Hurning dla promocji polskiej kuchni zagranicą, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, robi więcej niż niejedna instytucja. Jej strona internetowa i kanały społecznościowe ze zdjęciami, filmami i przepisami przybliżającymi polską tradycję kulinarną zyskały dużą popularność, a niedawno przyszedł czas na książkę. W “My Family Table” znajdziemy kanoniczne dania polskiej kuchni, od tych codziennych jak ogórkowa, kopytka czy kotlety mielone, przez świąteczne makowce, bigosy i barszcze z uszkami, aż po rzadziej goszczące na polskich stołach, lecz wciąż istotne historycznie – czarninę, kaczkę czy studzieninę. Apetyczne zdjęcia, jasne instrukcje i autorskie porady czynią książkę Anny Hurning pozycją obowiązkową dla czytelników rozpoczynających swoją przygodę z polską kuchnią.”

Link do bloga pani Natalii: https://przeszloscodkuchni.com 


KUP TERAZ


Kuchnia polska po angielsku

Kuchnia polska po angielsku – gdzie kupić? 

Książki kucharskie pani Anny dostępne są tu, na jej blogu. Jest możliwość wysyłki do wielu krajów świata. 

W razie pytań, prosimy o kontakt: info@polishyourkitchen.com


KUP TERAZ